Депутати-«батьківщинівці» займаються благоустроєм територій

Спортивний майданчик, озеленення та сучасне вуличне освітлення забезпечили депутати ВО «Батьківщина» Щербанівської громади.

Нещодавно до депутатів-«батьківщинівців» Щербанівської сільської ради надійшло звернення від місцевих жителів села Великий та Малий Тростянець, що знаходяться на території Щербанівської громади, з проханням посприяти у вирішенні питань благоустрою територій.

Люди скаржилися на відсутність вуличного освітлення – постійно доводилося їхати на велосипеді чи йти в цілковитій темряві у вечірній час.

Мешканці скаржилися і щодо інших проблем, більш вагомих, адже естетичний аспект благоустрою територій завжди поза увагою, бо коштів громади на це не вистачає.

Депутати ВО «Батьківщина», на чолі з головою фракції Щербанівського осередку Сергієм Шандибою, оперативно відреагували на звернення громадян та допомогли з освітленням дороги, яка з’єднує села Великий і Малий Тростянець. Ліхтарі на сонячних батареях і з датчиками руху тепер служитимуть жителям тамтешніх сіл.

Мешканці також висловили побажання встановити майданчик для молоді. На сьогодні, спортивний вуличний комплекс уже замовлений, його встановлять найближчим часом.

Озеленення парків та дитячих майданчиківважлива справа! У селі Малий Тростянець депутати на чолі з Сергієм Шандибою, разом із місцевими жителями висадили туї та троянди. Масово толоку не збирали, але попрацювали на славу. Не оминули і село Великий Тростянець, в якому разом із місцевими посадили нові зелені насадження.

24-25 квітня планується суботник у Малому Тростянці. Запрошуємо усіх охочих створювати красу разом.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова