Депутати «Батьківщини» Хмельницького відзвітували про роботу фракції

Депутати Хмельницької міської ради (фракція «Батьківщина») Богдан Лукашук, Олександр Скочеляс, Віталій Худецький та Олександр Кізляр публічно відзвітували про діяльність протягом року каденції.

На захід було запрошено актив міського партійного осередку, голів первинних партійних організацій з різних мікрорайонів міста, засоби масової інформації. Захід було анонсовано на сайті Хмельницької міської ради, отож дізнатися про час і місце проведення та відвідати особисто міг кожен бажаючий.

Працюючи в єдиному ключі з усією політичною силою в питаннях захисту населення від зростання тарифів, розпродажу земель сільськогосподарського призначення депутати самоврядного органу обласного центру активно взаємодіяли з виборцями на місцях. До громадської приймальні  Хмельницької міської партійної організації ВО «Батьківщина» звернулося 1 370 громадян, кожен із них отримав відповідь – вирішення житлово-комунальних проблем, благоустрою, отримання юридичної чи матеріальної допомоги. На виконання виборчих програм та задля покращення життя хмельничан було напрацьовано 25 депутатських звернень.

Депутати проводили свята і заходи на округах, надавали  допомогу  соціальним та медичним закладам.

«Ми підтримуємо постійний зв’язок з виборцями і готові оперативно відгукнутися на їх пропозиції і зауваження», – наголосив керівник фракції Богдан Лукашук.

Після публічного звіту депутати-«батьківщинівці» відповіли на запитання присутніх, а Богдан Лукашук провів особистий прийом громадян.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова