Депутати «Батьківщини» роздали гуманітарну допомогу для ВПО в Пирятині

6 липня в Пирятині депутатка Полтавської обласної ради Лариса Босенко та депутат обласної ради Сергій Бєлашов роздали гуманітарну допомогу.

200 сімей, що переїхали до Пирятина з інших регіонів, де точаться активні бойові дії, отримали гуманітарні набори з продуктами харчування та засобами гігієни.

«Пирятин зустрів спекою, але й добре організованим підходом до видачі. Люди мали на руках номерки, усе було розплановано. Завдяки злагодженій співпраці та роботі волонтерів, родини, що були в переліку на отримання допомоги, змогли забрати її. Також у процесі ми спілкувалися, підбадьорювали один одного. Допомога один одному, якою б вона не булаце дуже важливо, особливо, у такий складний для всіх період», – прокоментувала Лариса Босенко.

«Ми продовжуємо робити добрі справи для наших громад і людей, що найбільше цього потребують. Це люди, сім’ї, які вимушено переїхали на Полтавщину та не мають тут ані дому, ані стабільного джерела доходів. За тиждень ми вже були в Ланнівській громаді, селах Черняківка та Новофедорівка на Чутівщині, у Світлогірвському Кобеляцької громади. Далі заплановані інші громади. Разом із міжнародними та українськими партнерами та ГО «Наша справа Полтавщина» ми зможемо це зробити», – зазначив Сергій Бєлашов

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова