Депутат від «Батьківщини» прокоментував спільне звернення до керівництва держави

В ефірі телеканалу UA:КРОПИВНИЦЬКИЙ депутат міської ради від ВО «Батьківщина» Олександр Цертій разом із ведучим телепрограми Дмитром Кобець обговорили засідання сесії міськради, яке відбулося днями.

Як повідомляє пресслужба обласного осередку партії, йшлося про прийняті зміни до бюджету, додаткові субвенції, звернення до Верховної Ради та Президента щодо відтермінування в дію реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для платників єдиного податку.

«Звернення направлялось саме до Верховної Ради, тому, що це вже не перша спроба навязати касові апарати для підприємців. Йдеться про тотальну фіскалізацію, коли будь-яка покупка за готівку товару чи послуги має супроводжуватись наданням фіскального чеку. Справа не в тому, що підприємці не хочуть це робити, справа в тому, що підприємці на сьогоднішній день не готові до цього, бо держава не створила відповідних умов для того, щоб це працювало так, як в європейських країнах», –прокоментував в ефірі заступник голови комісії з питань бюджету та податкової політики Олександр Цертій.

Відеосюжет за посиланнямhttps://www.facebook.com/271475266622929/posts/1337308800039565/

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова