Депутат-«батьківщинівець» відзвітував за рік діяльності

Депутат Хмельницької міської ради (фракція ВО «Батьківщина») Олександр Кізляр відзвітував перед виборцями про роботу, виконану протягом 2020-2021 року.

За рік роботи на своєму виборчому окрузі висуванцю політичної сили вдалося вирішити чимало проблем – проводилося експертне обстеження та позачерговий технічний огляд ліфтів. У 63 під’їздах протягом 2020-2021рр. проведено капітальний ремонт. За цей період також відремонтували десяток дитячих майданчиків. У ряді дворів було проведено ремонт прибудинкових територій.

«На умовах співфінансування провели поточний ремонт у декількох будинках округу: замінили віконні та дверні блоки, утеплили горища. У 2020 році у будинку по вул. Шухевича  відновили зовнішню штукатурку з подальшим оздобленням фасаду», – повідомив Олександр Кізляр.

Завдяки депутату, мешканці і гості міста побачили зміни на краще у міському парку імені М.Чекмана.

«Сучасне, комфортне місто – це спільна праця кожного хмельничанина. Як депутат, дослухаюся до кожної пропозиції, аби зробити Хмельницький кращим», – підсумував Олександр Кізляр.

У кожен третій четвер місяця з 15:00 до 17:00 у приміщенні КП УМК «Центральна» (вул. Соборна, 56) депутат-«батьківщинівець» проводить відкриті особисті прийоми громадян, де можна детально ознайомитись зі звітом, надати свої зауваження та пропозиції.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова