Черкаський депутат-«батьківщинівець» підтримав акцію проти продажу землі

Депутат Черкаської облради від «Батьківщини», перший віце-президент Асоціації фермерів та землевласників України Віктор Гончаренко долучився до акції протесту проти відкриття ринку землі, яка проходила в Києві 30 жовтня.

Як інформує пресслужба обласної парторганізації, Віктор Гончаренко разом із учасниками акції під стінами парламенту вимагали відкликати законопроєкт №2178-10, яким влада планує відкрити ринок землі в Україні.

 

«Цей законопроєкт вигідний лише агрохолдингам, адже він дозволяє концентрувати в одних руках великі масиви землі – до 200 тис. га. Ми закликаємо депутатів не виносити його на розгляд у сесійну залу Верховної Ради», – розповів партієць

Депутат повідомив, що більшість учасників акції виступали за проведення суспільного обговорення, референдуму. Лише після цього законопроєкт, який буде підтриманий українським суспільством, можна вносити на розгляд Верховної Ради і за нього голосувати.

«Батьківщинівець» також зауважив, що земельне питання нікому не байдуже.

«На захист української землі прийшли не лише українські фермери, а й іноземні представники. Зокрема, до нашої делегації долучився фермер Канади Денис Ковальський», – розповів Віктор Гончаренко

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова