Черкаські партійці вшанували пам’ять великого Кобзаря

«Батьківщинівці» долучилися до пам’ятних заходів, які проходили у Черкасах з нагоди 207 річниці з Дня народження Тараса Шевченка.

Як інформує пресслужба обласного партосередку, секретар Черкаської міської ради, голова обласної парторганізації Юрій Тренкін, керівник департаменту освіти та гуманітарної політики міської ради, партієць Ігор Волошин разом із представниками громадськості поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку.

«У ці дні ми вшановуємо визначного українського поета, художника та мислителя, чиє ім’я золотими літерами викарбувано у скарбниці світової літератури. Гордість переповнює душу від усвідомлення того, що Великий Геній народився і творив саме на Черкащині», – зазначив Юрій Тренкін.

Політик наголосив, що Тарас Шевченко став опорою для багатьох поколінь українців, які звертаються до нього у складних ситуаціях за натхненням і підтримкою. Його поезію декламували на Майдані, а Шевченків «Кобзар» читають наші воїни, які боронять Східні кордони країни.

Зазначимо, що 9 березня, у День народження поета, у Черкасах відбудеться довгоочікуване відкриття Черкаського драматичного театру ім.Т.Г.Шевченка, який зазнав великих ушкоджень внаслідок пожежі 2015 року. На відкритті театру побувають і представники черкаської «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова