Черкаські партійці відправили до Херсона гуманітарну допомогу

Черкаські «батьківщинівці» сформували та відправили гуманітарний вантаж для жителів деокупованого Херсону.

Про це інформує пресслужба обласного партосередку.

«Понад 5 тонн овочів, фруктів, м’ясної продукції вже сьогодні прибудуть до звільненого Херсона. Серед першочергових продуктів – картопля, капуста, цибуля, тушкованка, ковбасні вироби», – розповів голова Черкаської обласної парторганізації Юрій Тренкін.

Політик зауважив, що черкаські «батьківщинівці» з перших днів війни роблять все, аби підтримати армію, допомогти містам, які постраждали від російської агресії.

«Ось і цього разу партійці активно долучилися до організації гуманітарної допомоги. Всім вдячний, хто відгукнувся, за те, що ми змогли направити важливу гуманітарні допомогу людям, які цього потребують. Окремо хочу подякувати депутатам Черкаської обласної ради від «Батьківщини» Наталії Кравцовій та Семену Радченку (за допомогу продуктами харчування та вирішення логістичних питань), а також керівникам агропідприємства «Маїс» та ТОВ «Хлібний Дім – Україна», – сказав політик.

Це перший вантаж відправлений черкаськими партійцями до деокупованого Херсону. На наступному тижні планується сформувати та відправити черговий гуманітарний конвой на допомогу херсонцям.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова