Черкаські партійці підтримали виділення коштів на будівництво дитячого садочка

Депутати Черкаської міської ради від «Батьківщини» проголосували за виділення 20,9 млн грн на будівництво дитсадочка у мікрорайоні Митниця.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, це питання розглядалося під час сесійного засідання 5 лютого.

Дошкільний навчальний заклад будуватимуть на умовах співфінансування з державою (у держбюджеті передбачено 79 млн грн).

«Батьківщинівці» неодноразово звертали увагу на нестачу дитячих садочків у Черкасах, зокрема в мікрорайоні Митниця, який стрімко розвивається.

«Декілька років тому фракція «Батьківщина» провела моніторинг мікрорайонів міста і визначила, де найгостріше постала проблема з дошкільними навчальними закладами. Наразі лише на Митниці, де найбільше новобудов, потрібно ще декілька дитячих садочків. Новий дитячий заклад розвантажить дитсадки №№90, 91, 34 і дозволить діткам, які проживають у цьому мікрорайоні, перебувати у гарних умовах нового сучасного дитсадочка», – розповів секретар Черкаської міської ради, голова обласної парторганізації Юрій Тренкін.

Будівництво дитячого садочка розпочнеться вже цього року.

«Це вперше за десятки років з державного бюджету виділяються кошти для вирішення місцевих проблем. Звісно, хотілося, аби їх виділяли більше, адже нестача дитячих садочків гостро відчувається в усіх мікрорайонах міста. Лише коштом місцевого бюджету проблему не вирішити», – зауважив голова фракції «Батьківщина» Роман Діскант.

Більшістю голосів депутатський корпус Черкаської міськради підтримав виділення необхідної суми для будівництва садочка.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова