Черкаські партійці підписали Меморандум про співпрацю із представниками спортивних організацій

21 вересня Черкаська обласна парторганізація підписала Меморандум про співпрацю із представниками спортивної спільноти.

Як інформує пресслужба обласного партосередку, документ від «Батьківщини» підписали голова обласної парторганізації Юрій Тренкін, керівник Черкаської міської парторганізації Роман Діскант, заступник міського голови Черкас, «батьківщинівець» Ігор Волошин.

У документі йдеться про те, що представники спортивної спільноти та партії «Батьківщина» докладатимуть спільних зусиль для залучення широких верств населення до масового спорту, популяризації здорового способу життя, покращення матеріально-технічного забезпечення спортивних закладів, фінансової підтримки адміністративного персоналу, тренерсько-викладацього складу, фахівців та працівників ДЮСШ Черкаської міськради.

«Закликаю представників спортивної галузі надавати свої пропозиції щодо необхідних змін. Депутати та чиновники не є фахівцями у цій сфері, а ви знаєте всі проблеми із середини. А ми зможемо посприяти втіленню ваших ідей у життя», – зазначив Юрій Тренкін.

Конкретні дії, визначені у меморандумі: забезпечення проведення будівництва спортивних об’єктів ДЮСШ з веслування, переобладнання приміщень міської комунальної власності в приміщення для занять різними видами спорту, забезпечення дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста сучасним спортивним інвентарем та обладнанням.

«Кожна гривня, вкладена у розвиток фізкультури та спорту, економить 10 гривень у сфері охорони здоров’я. Поступово, крок за кроком, поєднуючи наші зусилля, ми зможемо покращити спортивну галузь у Черкасах», – зауважив Роман Діскант.

Заступник міського голови Ігор Волошин наголосив, що спорт завжди у пріоритеті команди «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова