Черкаські «батьківщинівці» підтримують розвиток культури

Завдяки підтримці очільника Черкаської «Батьківщини» Юрія Тренкіна бібліотека-філія №5 для дорослих Черкаської міської центральної бібліотечної системи реалізувала захід у рамках проєкту «Бібліотекарі та читачі мандрують Черкащиною».

Про це інформує пресслужба Черкаської обласної парторганізації.

Цього разу бібліотекарі, освітяни та читачі змогли відвідати музеї та палац Понятовського, що у Корсунь-Шевченківському.

«Ми щиро вдячні Юрію Тренкіну за постійну підтримку нашої бібліотеки. Зокрема, і за організацію цієї прекрасної поїздки до Корсунь-Шевченківського. Завдячуючи йому ми змогли найняти автобус і разом зі своїми читачами познайомитися з історією рідного краю. Адже не всі наші відвідувачі мають змогу самостійно оплатити поїздку і вхід у музеї», – розповідає завідуюча  бібліотека-філія №5 Тетяна Черткова.

Вона зауважила, що такі заходи ще раз демонструють, що сучасна бібліотека – це не лише простір для читання, а й можливість через подорожі та музейні експонати доторкнутися до історії Черкащини та України.

«Сьогодні інтерес до української історії і культури зростає. Люди багато переосмислюють, аналізують. Багато відкривається історичних фактів, про які не знали раніше. Інтерес до вивчення своєї історії потрібно всебічно підтримувати, щоб ворог не міг використовувати прогалини у знаннях, як маніпуляції і пропаганду», – сказав Юрій Тренкін.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова