Черкаські «батьківщинівці» підписали з фермерами меморандум про співпрацю

Черкаська обласна організація партії ВО «Батьківщина» та громадська організація «Асоціація фермерів та землевласників Черкаської області» підписали меморандум про співпрацю.

Як інформує пресслужба обласного партосередку, партійці та сільгоспвиробники домовилися об’єднати зусилля та ініціювати референдум, на який буде винесено питання про заборону розпродажу сільськогосподарської землі.

«Єдиний спосіб зберегти українську землю – це проведення всеукраїнського референдуму, на якому українці зможуть висловити свою думку щодо продажу сільськогосподарської землі. Вірю в те, що спільними зусиллями ми зробимо все можливе і не допустимо розпродажу сільськогосподарських земель», – наголосив Юрій Тренкін.

Документ скріпили підписами під час засідання розширеного бюро. Асоціацію фермерів та землевласників Черкаської області представляв її керівник Віктор Гончаренко.

«Єдине, що залишилося в українського народу – це земля. Якщо ми не збережемо те, що залишилося в нашого народу, то в нашої держави не буде майбутнього», – зауважив Віктор Гончаренко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова