Черкаські «батьківщинівці» нагородили учасників благодійного проєкту

У Черкасах з нагоди Дня захисту дітей нагородили волонтерів та меценатів благодійного фонду «Допоможи ближньому», заснованого «батьківщинівцями» на період карантину.

Як інформує пресслужба обласної парторганізації, благодійний фонд надавав допомогу малозабезпеченим дітям і самотнім людям впродовж 72  карантинних днів.

Серед співзасновників цього доброчинного проєкту депутат Черкаської міської ради від «Батьківщини» Роман Діскант і перший заступник голови обласного партосередку Юрій Тренкін.

Разом зі своєю родиною підтримував проєкт і міський голова Черкас, керівник обласної парторганізації Анатолій Бондаренко.

«Більше двох місяців карантину щодня Фонд «Допоможи ближньому» харчував понад 800 черкасців. Все це вдалося організувати завдяки небайдужим людям – благодійникам, волонтерам, меценатам, спонсорам. Саме сьогодні, у День захисту дітей, хочу подякувати всім їм від імені черкаської громади», – зазначив Анатолій Бондаренко під час урочистого нагородження благодійників подяками.

За час дії проєкту волонтери розвезли нужденним 52800 гарячих обідів. У цьому було задіяно 183 волонтери та 97 меценатів. За 72 дні сума витрат становила 1 млн 700 тисяч грн.

Юрій Тренкін  подякував усім, хто брав участь у проєкті.

«Цей досвід не порівняти ні з чим на світі. Кількість позитивних емоцій, щирості, добра і вдячності просто неможливо виміряти», – наголосив політик.

Роман Діскант зазначив, що проєкт  «Допоможи ближньому» показав, що черкасці разом – велика сила.

«Ми планували цей благодійний проєкт на період карантину. Тож зараз і сумно, і радісно водночас. Сумно тому, що прийшов час завершувати розпочату добру справу. Радісно тому, що разом ми зробили те, у що з початку навіть не вірилось – 853 щоденних гарячих обідів для людей, які їх так потребували», – зазначив  Роман Діскант.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова