Черкаська «Батьківщина» запропонувала припинити повноваження депутатів від ОПЗЖ в облраді

Фракція «Батьківщина» у Черкаській обласній раді на пленарному засіданні, яке відбулося 17 листопада, виступила з ініціативою припинити повноваження депутатів Черкаської обласної ради VIІI скликання, які були обрані за партійними списками від політичної партії «Опозиційна платформа – За життя».

 

Як інформує пресслужба обласної парторганізації, відповідну пропозицію озвучив «батьківщинівець» Віталій Чен.

«Наша фракція пропонує ухвалити рішення про дострокове припинення повноважень депутатів від партії ОПЗЖ, яка заборонена в Україні», – зазначив у виступі Віталій Чен.

Натомість представлений «Батьківщиною» проєкт рішення про дострокове припинення повноважень депутатів від ОПЗЖ, народні обранці не підтримали.

За пропозицію «батьківщинівців» віддали голоси 22 депутати, проти – 3, утрималося – 7, не голосували – 14.

«На жаль, на другому році війни у Черкаській обласній раді продовжують роботу депутати від забороненої політичної сили ОПЗЖ. Я вважаю, якщо партія законодавчо заборонена, то депутати від цієї політсили мають припинити свою діяльність на всіх рівнях, в тому числі і в обласній раді. Та сьогодні депутати облради проігнорували і не проголосували за нашу ініціативу. Прикро, що значна частина депутатів не прислухається ні до вимог законодавства, ні до вимог суспільства», – зауважив голова фракції «Батьківщина» у Черкаській обласній раді Семен Радченко.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова