Черкаська «Батьківщина» виступає проти відкриття ринку землі

«Батьківщина» послідовно виступає проти відкриття ринку землі, великих агрохолдингів, за підтримку фермерства, малого та середнього сільгоспвиробника, адже фермерський уклад сільського господарства є найефективнішим.

Як повідомляє пресслужба Черкаського обласного партосередку, таку думку висловив у регіональних ЗМІ голова обласної «Батьківщини» Анатолій Бондаренко.


Замість того, аби допомагати українським фермерам стати на ноги та бути конкурентноздатними, у Верховній Раді нині активно обговорюється закон про ринок землі, за яким фактично продаватиметься територія нашої держави.

«Законопроєктом, зокрема передбачено неадекватне обмеження на продаж землі в одні руки – 200 тисяч гектарів! Це означає, що всі землі в межах, скажімо, нашої області будуть сконцентровані в двох-трьох руках. У жодній країні світу такого немає», – зауважив Анатолій Бондаренко.

Політик наголосив, що значна частина українців виступає проти продажу землі. На Черкащині більшість рад усіх рівнів ухвалили звернення до керівництва держави з вимогою не допустити запровадження в Україні ринку земель сільськогосподарського призначення. На позачерговій сесії  обласної ради та на сесії Черкаської міської ради депутати більшістю голосів підтримали, ініційоване фракціями «Батьківщина», звернення до керівництва держави про недопущення запровадження в Україні ринку земель сільськогосподарського призначення.

«Всією Україною прокотилися акції протесту фермерів і дрібних сільгосппідприємців з вимогою відкликати законопроєкт №2178-10, яким влада планує відкрити ринок землі в Україні. 11 листопада, на мітинг проти дій влади щодо впровадження земельної реформи, черкаські аграрії перекрили трасу Черкаси-Золотоноша-Бориспіль (в районі села Піщане)», – сказав Анатолій Бондаренко.

«Батьківщинівець» переконаний, що владі варто дослухатися до думки суспільства.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова