Черкаська «Батьківщина» підписала Меморандум про співпрацю

Черкаська обласна парторганізація 29 серпня підписала Меморандум про співпрацю з організацією «Рух Реформації».

Як інформує пресслужба обласного партосередку, документ підписали голова обласної парторганізації Юрій Тренкін та керівник ГО «Рух реформації» Валерій Бєляєв.

У заході взяли участь депутат Черкаської обласної ради від «Батьківщини» Наталія Кравцова та керівник політичного напрямку громадської організації Вадим Рудишин.

«Дуже приємно, що до нас долучилися люди з високими духовними цінностями. Вітаю їх у родині «Батьківщини».«Рух реформації» – це християни, які сповідують цінності, що дуже близькі мені, як людині, цінності, які задекларовані в основних засадах нашої партії», – сказав Юрій Тренкін.

У свою чергу, Валерій Біляєв зазначив, що підписання цього важливого для обох сторін Меморандуму відбулося не спонтанно.

«До його підписання ми йшли декілька місяців. Були роздуми, перемовини, спільна праця над напрацюванням документу. Ми зважували ризики, думали про наше майбутнє, адже не з кожною політичною силою можна повязати добрі надії для нашої держави», – наголосив Валерій Бєляєв.

Він повідомив, що у громадській організації вирішили, що християни з протестантських, православних та інших церков, які тісно пов’язані з діяльністю ГО «Рух Реформації», можуть іти кандидатами у депутати разом із «Батьківщиною».

Валерій Біляєв подякував за довіру Юрію Тренкіну та всім християнам, які долучилися до цієї справи.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова