Білоцерківщина протестує проти завищених тарифів

На сесії Білоцерківської районної ради депутати одноголосно підтримали звернення до керівництва держави щодо недопущення підвищення тарифів на тепло, електроенергію та газ.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, рішення було прийняте одноголосно.

Депутати Білоцерківської районної ради, зокрема від фракції «Батьківщина», висловили категоричний протест проти зростання у 2021 році ціни на природний газ, електроенергію, тарифів на водопостачання та водовідведення для споживачів, підвищення тарифів за розподіл (доставку) природного газу для газорозподільчих компаній.

«Закликаємо Верховну Раду України розглянути можливість введення мораторію на підвищення цін на комунальні послуги для населення.  Невідкладно внести зміни у законодавство для впорядкування ціноутворення і недопущення підвищення цін і тарифів на природний газ. Внести зміни до Державного бюджету України на 2021 рік задля забезпечення повноцінного фінансування житлово-комунальних субсидій для населення», − йдеться у зверненні.

Голова фракції «Батьківщина» у Білоцерківській районній раді Маріана Овдієнко зазначила, що у питаннях тарифів всі депутати мають одну думку − ціни мають бути знижені. До того, ж голова фракції звернула увагу, що звернення від депутатів стосується не лише цін на газ, але й на електроенергію.

«Коронавірусна криза дуже болісно вдарила по кишенях українців. Багато хто, на жаль, взагалі втратив стабільне джерело доходу. Саме тому, підвищувати тарифи сьогодні − це завдати значного удару по добробуту людей. Звернення, за яке ми проголосували, стосується не лише газу, але й електроенергії. Ми закликаємо уряд переглянути рішення і щодо скасування пільгового тарифу на електроенергію», − прокоментувала Маріанна Овдієнко.

Аналогічні звернення  до вищих органів державної влади направили міські ради Білої Церкви, Сквири, Тетіїва, Таращі, Узину, Фурсів, Малої Вільшанки.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова