Бердянська «Батьківщина» передає «ковідні виплати» особам з інвалідністю

Підопічні обласного центру комплексної реабілітації інвалідів у Бердянську отримають змогу відвідати один із бердянських кінозалів.

Депутати фракції «Батьківщина» Бердянської районної ради перерахують свої «ковідні тисячі» на рахунок кінотеатру.
Такі соціальні акції для підопічних центру підвищують ефективність комплексної терапії, яку отримують особи з інвалідністю під час перебування в Бердянську. Більшість із них – представники різних населених пунктів Запорізької області.
Фракція «Батьківщина» в Бердянській районні раді нараховує 5 депутатів – Григорій Патей, Євген Гнибіда, Вікторія Гришай, Анатолій Чернов та Анна Мамич.
Разом із колегами свою «ковідну тисячу» передасть і депутат Запорізької обласної ради Катерина Гогунська.
Підтримали соціальну ініціативу місцевих партійців і екс-депутат Запорізької обласної ради Микола Ільїн, який також долучився до оригінальної ідеї використання «ковідної тисячі» та ректор Бердянського державного педагогічного університету Ігор Богданов. Загальна сума на реалізацію соціальної ініціативи складе 8 тисяч гривень. На ці кошти понад 40 вихованців центру разом із супроводжуючими зможуть декілька разів відвідати різні сеанси. Частину суми буде направлено на придбання літератури для комунальної установи.
Своїм рішенням «батьківщинівці» не тільки вирішили підтримати осіб з інвалідністю та урізноманітнити їх реабілітацію в Бердянську, а й продемонструвати доцільність проведення вакцинації. Всі депутати фракції пройшли повний курс і своїм прикладом закликають інших громадян, які ще сумніваються в доцільності щеплень, захистити себе, своїх рідних та близьких від небезпечної хвороби.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова