«Батьківщинівка» отримала народне звання «Берегиня України»

Заступниці голови Дніпропетровської обласної парторганізації, депутатці обласної ради Олександрі Сотулі присвоєно народне звання «Берегиня України».

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, «батьківщинівці» вручили орден та почесну грамоту «За активну громадську позицію, вагомий внесок у забезпеченні розвитку і процвітання держави, сумлінну працю, високий професіоналізм, незламний патріотизм, любов до України та створення її позитивного іміджу» за підписами першого Президента України Леоніда Кравчука та очільника держави у 2005-2010 роках Віктора Ющенка.

Олександра Сотула презентувала в офіційному будинку прийомів ДУС Офісу Президента України двадцять представниць Дніпропетровщини.

«Цього чудового святкового дня я з гордістю представляю справжніх берегинькращих жінок Дніпропетровщини. Вони не лише успішні в бізнесі, але й у багатогранній громадській діяльності. Їх особисті та професійні здібності просто вражають. Цих чарівних та неповторних жінок поєднують спражні цінності, які несе в собі кожна берегиня», – зазначила «батьківщинівка» у своїй промові.

Довідково. Всеукраїнський проєкт «Берегиня України» започатковано за підтримки та участі Адміністрації Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів, обласних та районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, всеукраїнських і міжнародних громадських об’єднань з метою гідного представлення та об’єднання українських жінок, які присвятили своє життя боротьбі за кращу долю України, відродженню, звеличенню нашої рідної Батьківщини добрими справами.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова