«Батьківщинівка» опікується сільськими громадами

Заступниця голови обласної парторганізації, депутат обласної ради Олександра Сотула відвідала з робочим візитом Новопокровську ОТГ Дніпровського району та Червоногригорівську ОТГ Нікопольського району.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, депутатка зустрілася з головами обох громад Людмилою Муркович та Олександром Прокопенком, з якими обговорила проблемні питання. «Батьківщинівка» відвідала села Новопокровка, Олександропіль та Петриківка Дніпровського району.

«Все побачене дуже вразило та занепокоїло – розбиті дороги, якими люди щодня змушені користуватися та ризикувати життям, застарілі соціально-побутові об’єкти (школи, дитячі садочки, будинки культури, лікарні, амбулаторії, адміністративні будівлі), які потребують капітального ремонту. Але, не дивлячись на скрутне становище, самотужки громада, її голова, батьки та місцеві меценати  допомагають підтримувати ці об’єкти у належному робочому стані», – зазначила Олександра Сотула.

«Батьківщинівка» того ж дня зустрілася з керівниками більшості комунальних закладів та підприємств, що обслуговують громаду. Насамперед, обговорила з ними гострі питання та проблеми, що потребують допомоги і від депутатського корпусу, і з боку керівництва Дніпропетровської області.

«На жаль, з кожним роком ситуація у селах не змінюється, люди не відчувають підтримки з боку влади і ми повинні це виправляти», – наголосила Олександра Сотула.

У Червоногригорівці вона зустрілася з депутатами фракції, активом партії та провела черговий прийом громадян. Селяни скаржилися на скрутне матеріальне становище, нестачу коштів на лікування хронічних хвороб, неможливість оформлення субсидії та непідйомні тарифи для населення.

Того ж дня депутатка переїхала до м. Нікополь, де передала медичні препарати для міської дитячої лікарні та волонтерам, які роздадуть ліки від застуди, інсульту, інфаркту, протитуберкульозні ліки, різні ін’єкції та вітаміни людям, які звертаються за допомогою до партійців.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова