«Батьківщинівець» запропонував мешканцям Запоріжжя вихід із комунального колапсу

Депутат Запорізької міської ради, кандидат у народні депутати від «Батьківщини» по 76 виборчому округу Володимир Москаленко під час зустрічей із виборцями запропонував реальні шляхи вирішення комунальних проблем.

Як повідомляє пресслужба Запорізького обласного партосередку, під час спілкування з мешканцями Хортицького району політик отримав від населення масові скарги на неналежне виконання обов’язків з обслуговування будинків та прилеглих територій місцевою адміністрацією і керуючими компаніями. На існуючі проблеми вказують відсутність люків каналізації, розбиті дороги, зруйновані дитячі майданчики, занедбання прибудинкових територій.

Звертаючись до місцевих жителів, депутат нагадав про те, які кроки робила фракція «Батьківщина» Запорізької міської ради для недопущення непрозорих конкурсів із призначення керуючих компаній.

«Посадовці постійно посилаються на брак коштів для вирішення комунальних проблем. Це неправда! У міському бюджеті кошти є, але використовуються вони не за призначенням. Керуючі компанії зосередилися на виставлянні рахунків жителям багатоповерхівок, практично ігноруючи свої обов’язки. Вони дбають лише про один рядок у тарифі – винагорода керівнику. Час діяти і готувати новий прозорий конкурс», – зазначив Володимир Москаленко.

Кандидат у народні депутати переконаний у необхідності вирішення згаданих проблем на законодавчому рівні. Потрібно закріпити фінансову відповідальність керуючих компаній перед людьми за невиконання робіт з обслуговування будинків, включених до тарифу.

Політик закликав городян підтримати на виборах висуванців від «Батьківщини», бо це – єдина політична сила, яка послідовно відстоює інтереси громадян у боротьбі з комунальним свавіллям влади.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова