«Батьківщинівець» передплатив газети для мешканців 10 громад Вінниччини

Депутат Вінницької обласної ради Геннадій Мазур передплатив газети для одиноких, людей похилого віку, воїнів-афганців, учасників бойових дій АТО/ООС, які мешкають у 10 громадах Вінниччини.

Громадсько-політичні тижневики газет:

«Бершадський край», який розповсюджується на території Бершадської та Джулинської територіальних громад, «Трибуна праці» – на території Гайсинської, Райгородської, Дашівської та Краснопільської громад, «Нове життя Подільських громад» – Ободівська та Тростянецька громади, «Чечельницький вісник» – Ольгопільська та Чечельницька громади.

«Розуміючи, що ці категорії громадян сьогодні всю важливу для себе інформацію про місцеву проблематику та її вирішення, дізнаються саме з газет, але не мають змоги передплатити колишні районки, вирішив допомогти», – каже Геннадій Федорович.

На шпальтах місцевих тижневиків публікується також інформація про діяльність депутатів-«батьківщинівців», а також висвітлюється позиція ВО «Батьківщини», її лідера Юлії Тимошенко та народного депутата України Олега Мейдича щодо подій у державі, діяльності влади та Президента.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова