«Батьківщинівці» Сумщини зібралися на установчій партійній конференції

24 листопада на Сумщині відбулась установча партійна конференція, на якій делегати ухвалили низку рішень.

Про це повідомляє пресслужба Сумської обласної партійної організації ВО «Батьківщина».

Головою Конотопської районної партійної організації ВО «Батьківщина» обрали Буринського міського голову Віктора Ладуху.

До установчої конференції долучилися куратор області від Центрального апарату партії Денис Токар та голова ЦКРК Аркадій Токар.

Делегати установчої партконференції одноголосно утворили керівні органи партійного осередку. Відтепер вони працюватимуть у новостворених громадах, що були сформовані внаслідок децентралізації регіонів на території Буринщини, Путивльщини, Кролеветчини, Конотопщини.

«Наша команда має сильних представників у територіальних громадах, вона одна з найсильніших за результатами місцевих виборів у 2020 році. Саме тому ми сьогодні делегуємо лідерів на керівні партійні посади. Впевнений, що довіра до нашої команди лише збільшиться, адже наші колеги щоденно працюють для громади і розвитку Сумщини», зазначив в.о голови обласного партосередку Олександр Лисенко.

Керівник обласного осередку, голова фракції ВО «Батьківщина» в обласній раді Вадим Лисий зазначив, що політична сила вже розпочала підготовку до чергових виборів народних депутатів.

«Наша команда має політичний потенціал, потужну підтримку виборців і сильних членів команди, які гідно представлятимуть Сумщину в наступному українському парламенті», акцентував Вадим Лисий.

Делегати конференції затвердили бюро, контрольно-ревізійну комісію Конотопського районного партійного осередку ВО «Батьківщина» та план дій на 2022 рік.

Нагадаємо, що в жовтні 2020 року Віктора Ладуху вдруге було обрано головою Буринської міської територіальної громади.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова