«Батьківщинівці» Львівщини передали великодні подарунки військовим

Аби світле свято Воскресіння Христового відчули українські воїни, які стоять на сторожі нашого спокою, небайдужі «батьківщинівці» Львівщини долучилися до доброї справи.

Як інформує пресслужба Львівського обласного партійного осередку, депутат Добросинсько-Магерівської сільської ради від ВО «Батьківщина» Юрій Семочко вирушив на Схід, аби передати великодні подарунки хлопцям.

«Окрім продуктів, військовим відправили різнобарвні писанки, дитячі малюнки. Діти з великим задоволенням малювали вітальні листівки військовим, аби висловити в них найщиріші побажання з Великодніми святами», – розповів Юрій Семочко.

До підготовки подарунків нашим військовим долучилися «батьківщинівці» з Борислава. Зокрема, багато зусиль в організації поїздки доклала депутатка міської ради Віра Курпіта з внучкою Камілою.

До організації поїздки долучилися також «батьківщинівці» із Сокальщини.

«Щирі слова подяки колективу Сокальського професійного ліцею, фермерському господарству Сергія Ходора, головному лікарю Сокальської лікарні Роману Шведу та багатьом нашим друзям-«батьківщинівцям» за підтримку доброї справи», – сказав голова Сокальського партосередку Олег Кожушко.

До підготовки подарунків також долучилися активістки «Батальйону відважних жінок на чолі з Ганною Гулій, які декілька тижнів поспіль ліпили вареники, робили смачні ковбаски, пекли паски для наших військових, а також нашили подушок із сіна.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова