«Батьківщина» звернулася до уповноваженого з прав людини в Луганській області

Депутат Рубіжанської міської ради з фракції «Батьківщина» Олексій Ємець спільно з колегами звернувся до уповноваженого з прав людини в Луганській області з приводу перешкоджання депутатській діяльності з боку Рубіжанського міського голови та фракції «Опозиційний блок».

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Луганської обласної партійної організації.

«Батьківщинівець» наголосив, що місцева влада блокує ухвалення рішень щодо депутатських запитів від опозиції, не дає створювати контрольні депутатські комісії з розслідування законності дій виконавчого комітету Рубіжанської міськради, зокрема щодо розподілу коштів місцевого бюджету.

«Некомпетентність міської влади видно в усьому. Нещодавно без відома міськради незаконно укладені договори серветуту з фірмою «Прайд», яка займається модульними котельнями. Є висновки контрольних органів про те, що це зроблено з порушеннями. Якщо негайно не скасувати їх, це загрожує не тільки штрафами, які заплатять з бюджету, а й ставить під загрозу подальше функціонування цих котельних і, відповідно, опалення об’єктів соціальної сфери взимку», – сказав Олексій Ємець.

В офісі уповноваженого з прав людини зобов’язалися взяти ситуацію на контроль і провести бесіду з керівництвом виконкому Рубіжанської міськради.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова