«Батьківщина» захищає в суді право Хасана Хасаєва брати участь у виборах

Сьогодні в другій половині дня Овідіопольський районний суд на Одещині виніс рішення, яким визнав незаконною постанову Таїровської ТВК про відмову в реєстрації кандидатам у депутати ОТГ від «Батьківщини» та зобов’язав виборчком повторно розглянути їхні документи.

5 грудня в Овідіопольському районному суді Одещини розглядається справа керівника Овідіопольської районної парторганізації ВО «Батьківщина» Хасана Хасаєва, якого місцева виборча комісія відмовилася реєструвати кандидатом на посаду голови Таїровської ОТГ.

Як повідомляє прес-служба Одеського обласного партосередку, жителі селища Таїрове разом з активістами «Батьківщини» й депутатами Одеської облради на чолі з Олегом Радковським приїхали підтримати Хасана Хасаєва в боротьбі за право брати участь у виборах.

IMG_2125

Більше двохсот людей зібралися під будівлею Овідіопольського районного суду – вони вимагають законності по відношенню до Хасана Хасаєва й усіх кандидатів у депутати від «Батьківщини», яких позбавили можливості брати участь у виборах.

IMG_2149

Наразі триває друге судове засідання, в якому Хасан Хасаєв вимагає від ТВК скасувати незаконне рішення по відмову йому в реєстрації кандидатом на посаду голови Таїровської громади.

Нагадаємо, 30 листопада Таїровська ТВК відмовила в реєстрації усім 23-м кандидатам у депутати від «Батьківщини». Рішення затвердили 30 листопада 13 членів комісії із 16-ти.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова