«Батьківщина» Закарпаття привітала діток із Днем Святого Миколая

Малюки Закарпаття в різних куточках області отримали свої подарунки до Дня Святого Миколая від депутатів та активістів партії ВО «Батьківщина».

Депутатка Солотвинської селищної ради Маріанна Дан завітала  до Середньоводянського закладу дошкільної та загальної середньої освіти Тячівського району.

А депутатка Закарпатської обласної ради Мирослава Ливч завтіла з  солодощами та подарунками до діток, які проживають в Обласному будинку дитини, що в місті Свалява.

Депутати Ужгородської міської ради від фракції «Батьківщина» Анатолій Ковальський і Віталій Готра привітали з Днем Святого Миколая найменших читачів філії 2 КЗ Ужгородської публічної бібіліотеки.

Від  імені народного депутата України, голови Закарпатської обласної «Батьківщини» Івана Крулька подарунки отримали і дітлахи Хустщини.

Активісти та партійці Драгівської сільської територіальної громади привітали солодкими подарунками дітей з особливими потребами у Вільшанському дитячому будинку-інтернаті.

У кожному закладі дітки разом із дорослими підготували театралізовані сценки для почесних гостей і постаралися проявити всі свої таланти.

У ці зимові дні, коли весь світ в передчутті новорічних див та казкових подій, особливо приємно дарувати частку турботи та любові діточкам, адже саме вони щиро вірять у дива і ми можемо подарувати їм справжню казку, отримавши у відповідь щасливі дитячі посмішки та заряд позитивного настрою.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова