«Батьківщина» Хмельниччини відновила «Рух опору»

Команда «Батьківщини» Хмельниччини ініціювала відновлення діяльності «Руху опору» в регіоні.

Рішення про це було одностайно підтримано членами бюро обласного осередку партії.

Партійці  призначили керівником штабу «Руху опору» учасника бойових дій, людину з неабияким досвідом  як у військовій сфері, так і діяльності органів місцевого самоврядування, полковника Валерія Лескова.

«Сильний і безчесний ворог,  що 8 років веде загарбницьку війну, знову і не вперше, стоїть на кордонах нашої Батьківщини. Загроза великої і страшної війни дихає нам в обличчя!» – йдеться у зверненні «Руху опору» до хмельничан,  прийнятому партійцями. У документі наголошується, що партійці готові боронити  країну   і закликають  всіх долучатися до лав регіональної оборони Поділля.

Без зволікань  штаб «Руху опору»  розпочав роботу. «Визначено  кілька основних напрямів  діяльності», –  повідомив  керівник штабу Валерій Лесков. – «В першу чергу це  сприяння  силам територіальної оборони  як  поповненням  рядів військовослужбовців з числа членів партії, так і допомога  матеріально-технічним забезпеченням.  Другий напрям – сприяння органам місцевого самоврядування, адже  Закон України «Про основи національного спротиву» та підзаконні акти, що регулюють  їх  компетенцію,  прийняті нещодавно і   далеко не всі керівники громад знають що робити і як їм сьогодні діяти. І третій напрям – інформаційна  робота з громадянами. Як військовий знаю, що розгубленість і паніка цивільного населення  завжди на руку  агресору, а отже люди мають бути чітко поінформовані  як поводитися», –  повідомив Валерій Лесков.

Отож протягом вихідних днів  активісти «Руху опору» провели зустрічі  з керівництвом Щиборівської та Антонінської громад, поділилися досвідом організації об’єктів малої  інфраструктури та взаємодії з населенням.  

Про відновлення  діяльності «Руху опору» та  напрями його роботи  члени  штабу оперативно інформували у засобах масової інформації на популярних сайтах, у виступах на телебаченні.

Гаряча лінія  штабу «Руху опору»Хмельниччини: 097-152-17-87.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова