«Батьківщина» Волині висунула кандидатів у депутати місцевих рад

Учасники XVIII конференції Волинської обласної парторганізації делегували на місцеві вибори більше тисячі кандидатів у депутати місцевих рад та на посади голів міських, селищних та сільських ОТГ.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, делегатів та учасників конференції привітав народний депутат України Іван Крулько, який побажав майбутнім обранцям громад працювати так, аби волиняни не шкодували про те, що підтримали на місцевих виборах «Батьківщину».

Присутніх зворушили слова лідера партії Юлії Тимошенко, яка звернулася до них по мобільному зв’язку:

«Нинішні місцеві вибори –  це остання барикада, яка зупинить тих, хто почав колонізацію України», – наголосила Юлія Тимошенко, зазначивши, що ще за попереднього президента Петра Порошенка наша банківська система, надра вже були виведені з-під державного управління. Цю політику продовжив Володимир Зеленський, підписавши закон про продаж сільськогосподарської землі, зняття заборони на  продаж стратегічних об’єктів державної власності. Тому, саме новообрані депутати місцевих рад повинні не допустити колонізації України.

«Серед тих, хто боротиметься за представницький мандат на місцевих виборах, є люди різних професій: підприємці, вчителі, державні службовці, керівники сільськогосподарських підприємств та селяни-одноосібники.  Багато з них успішно працювали в органах місцевого самоврядування декількох скликань», – розповів керівник «Батьківщини» Волині Андрій Козюра, який очолює список кандидатів у депутати обласної ради.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова