«Батьківщина» виступила партнером конкурсу «Міс Луганщина – 2018»

Рубіжанський зональний партосередок ВО «Батьківщина» Луганської області виступив офіційним партнером конкурсу «Міс Луганщина – 2018», що пройшов минулих вихідних у Сєверодонецьку.

Як повідомляє прес-служба Луганської обласної парторганізації, представниця «Батьківщини» Ольга Шкурко увійшла до журі конкурсу, а підтримати дівчат приїхали команди «батьківщинівців» із Рубіжного, Лисичанська, Кремінної та деяких районів Луганщини.

На правах партнера конкурсу партійці визначили переможницю в номінації «Міс Батьківщина» – нею стала рубіжанка Карина Луніна. Перший заступник голови Луганської обласної парторганізації Олександр Романовський і лідер обласної «Батьківщини молодої» Анастасія Козубська привітали «Міс Батьківщину» та вручили їй пам’ятний подарунок.

За підсумками всіх етапів Карина Луніна також здобула титул «Міс Луганщина – 2018».

«Сьогодні в Сєверодонецьку ми побачили цвіт нашої Батьківщини – найгарніших дівчат Луганщини. І випадково чи ні, але титул «Міс Луганщина» виборола наша фаворитка – «Міс Батьківщина». Як ви знаєте, лідер нашої політичної сили – також чарівна жінка. Тому ми всі вчергове довели, що «Батьківщина» завжди ставить на лідера і завжди перемагає», – прокоментував конкурс Олександр Романовський.

Представники «Батьківщини» отримали подяки від організаторів конкурсу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова