«Батьківщина» виконує обіцянки – Федорівка з водою

У Федорівці Пологівського району запущена в експлуатацію артезіанська свердловина, яка забезпечить безперебійне водопостачання населеного пункту.

На початку жовтня, з ініціативи «батьківщинівців», на реалізацію проєкту з обласного бюджету було виділено 1,5 млн. гривень. На ці кошти розроблена проєктна документація, проведено роботи з буріння артезіанської свердловини, налагоджені комунікації та встановлене лічильне обладнання. Всі роботи було виконано в рекордно короткий термін.
Керівник Запорізької «Батьківщини» Владислав Куценко разом із головою фракції «Батьківщина» ЗОР Вячеславом Колесниковим та представниками Федорівської громади взяли участь в урочистому відкритті об’єкту. Після запуску артезіанської свердловини жителі Федорівки отримали безперебійне водопостачання. До цього вода подавалась погодинно.
«Прикро констатувати, але в той час, коли так багато ведеться розмов про діджиталізацію та високі технології, в нас і досі залишаються населені пункти, жителі яких можуть користуватись водою, в кращому випадку, лише декілька годин на добу. Саме так донедавна було у Федорівці. Ми пообіцяли людям, що до кінця року виправимо ситуацію. Нині Федорівка з водою. «Батьківщина» виконує обіцянки», –зазначив Владислав Куценко.
«Артезіанська свердловина у Федорівці – це не лише гарний новорічний подарунок місцевим жителям, а й чудовий приклад плідної та злагодженої співпраці громад та нашої команди. Впевнений, в подальшому, так само швидко та ефективно нам вдасться вирішувати подібні проблеми й на інших територіях. «Батьківщина»й надалі допомагатиме з вирішенням проблемних питань Федорівської громади», – наголосив Вячеслав Колесников.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова