«Батьківщина» у Томаківці провела круглий стіл із земельного питання

​У Томаківці, яка до адміністративної реформи була районним центром, за участі Держгеокадастру, відбулося засідання круглого столу на тему торгівлі українською землею.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, у засіданні, яке ініціювали «батьківщинівці», взяли участь участь фермери, громадські активісти та представник місцевого Держгеокадастру, а також аграрії в режимі он-лайн.

​Учасники засідання рішуче виступили проти відкриття ринку торгівлі українською землею за нинішньої ситуації  в державі.

Представник місцевого органу Держгеокадастру наголосив, що протягом останніх років індексація землі не здійснювалася взагалі. Це слід розцінювати як усвідомлені дії з її знецінення, аби комусь без зайвих витрат потім можна було придбати землю. 

«З відкриттям ринку землі не можна поспішати. Всі оборудки з нею повинні здійснюватися лише через органи місцевого самоврядування. До того ж, механізму торгівлі землею просто не існує. У Європі один її гектар коштує до 40 тисяч доларів США, а ми пропонуємо купувати за цінами просто символічними», – зазначив депутат Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Іван Рязанцев.

Як зазначив лідер партійців на території Томаківської селищної ради Володимир Лавріненко, люди стурбовані таким перебігом подій у нашій державі. У затіяну владою земельну реформу вони просто не вірять.

«Ми пропрацювали на землі по 40-50 років, а тепер її хочуть у нас забрати за безцінь. Саме такими аргументами мотивують несприйняття земельної реформи мої земляки», – зазначив Володимир Лавріненко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова