«Батьківщина» у Львівській облраді вимагає припинити політичний тиск на партійців

19 вересня на засіданні Львівської обласної ради голова фракції ВО «Батьківщина» Юрій Гудима виступив із заявою, у якій ідеться про політичний тиск.

Як інформує прес-служба Львівського обласного партосередку, Юрій Гудима наголосив, що війна нинішньої влади з опозиційною силою ВО «Батьківщина» йде на всіх фронтах.

DSC_9717

«Обираючи кандидатів від нашої політичної сили до рад ОТГ, вибори в яких відбудуться 29 жовтня, спостерігаємо величезний тиск, який чинять на них: людям погрожують звільненнями з роботи, закриттям бізнесу», – повідомив депутат Львівської обласної ради.

«Батьківщинівець» зауважив, що партію ВО «Батьківщина» намагаються очорнити в інформаційному просторі.

«Минулого тижня в області масово розклеїли десятки бігбордів з негативом про лідера нашої політичної сили. Офіційно замовник не вказаний, але ми добре розуміємо, хто може стояти за цією справою. Тому вимагаємо, щоб правоохоронні органи дали свою оцінку наклепу та незаконному розміщенню бігбордів», – зазначається в заяві фракції ВО «Батьківщина» у Львівській облраді.

«Батьківщинівці» вимагають припинити політичний тиск, який чинять на партійців в області, а також закликають депутатів Львівської облради доукомплектувати профільні комісії, аби якісно працювати задля розвитку регіону.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова