«Батьківщина»: У 2009 році Юлія Тимошенко відновила постачання води у Львові

Попри численні проблеми, Львів можна вважати містом, яке хоча б якось придатне для нормального й комфортного життя. Однак небагато людей пам’ятають, що до 2009 року у Львові практично не було води.

Як повідомляє прес-служба Львівського обласного партосередку, про це написала у своєму блозі в.о. голови «Батьківщини» Львова Наталія Тимчій.

Представниця «Батьківщини» нагадала, що на початку двотисячних років понад 60% львів’ян могли користуватися водою лише шість годин на добу – по три години вранці та ввечері.

«Ситуація змінилася в останні дні 2009 року, коли під час візиту до Львова тодішній прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко дала розпорядження увімкнути цілодобове водопостачання. Це стало апогеєм зусиль тодішньої очільниці уряду, спрямованих на порятунок Львова від сторічного водяного колапсу», – зазначила Наталія Тимчій.

Політик наголосила, що за всім цим процесом стояла важка й наполеглива праця тодішнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.

«Проблеми можна розв’язувати, головне – мати волю до реальних, а не фіктивних змін у країні», – резюмувала представниця «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова