«Батьківщина» провела мітинг у Рубіжному, вимагаючи дати тепло у квартири містян

18 листопада «Батьківщина» провела в Рубіжному мітинг, на якому протестувальники вимагали від депутатів міськради негайно ухвалити й направити Президентові України Петру Порошенку звернення про необхідність скасувати постанову уряду про підвищення ціни на газ.

Як повідомляє прес-служба Луганського обласного партосередку, до мітингу долучилися народний депутат України Іван Крулько, волонтер, співачка Анастасія Приходько, один із лідерів партійців краю Олександр Романовський.

Рубіжани висловили обурення діями міської влади, яка залишила населений пункт без центрального опалення. Учасники мітингу наголосили, що люди не давали згоди на відключення централізованого опалення і що їх примусово переводять на електрообігрівачі.

«Кошти краще скерували б на модернізацію котелень. Непрофесійні дії влади, яка практично цілком складається із представників «Опоблоку», призвели до масштабної проблеми. З телеекранів нам кажуть, що досягнуть миру та стабільності, а не можуть навіть забезпечити людей теплом», – зазначив Олександр Романовський.

Народний депутат Іван Крулько висловив переконання, що газ для українців має коштувати мінімум удвічі дешевше, ніж зараз.

«Україна є одним із найбільших видобувників газу в Європі. Цього газу достатньо для населення. І Юлія Тимошенко, як стане президентом, гарантує зниження ціни на газ удвічі», – уточнив парламентарій.

Представники «Батьківщини» заявляють, що не залишать людей у біді і задіють усі ресурси, щоб Рубіжне не стало другим Алчевськом.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова