«Батьківщина» підтримала територіальні громади

«Батьківщина» у Дніпропетровській обласній раді підтримала рішення про скасування дозволу на дослідницькі роботи з виявлення запасів урану у Криничанському, Дніпровському та П’ятихатському районах.

Рішення, яке надавало дозвіл на такі дослідницькі роботи, було прийняте ще у 2016 році. Тепер же депутати облради проголосували за його скасування.

«Подібне виробництво призведе до забруднення грунтових вод та грунтів, що перетворить села на територію, непридатну до проживання. Обласна рада підтримує думку місцевих громад щодо недопущення такого виробництва», – розповідає секретар постійної комісії Дніпропетровської обласної ради з питань використання природних ресурсів, депутат від «Батьківщини» Гілал Ісаєв.

Як зазначає партієць, тоді, у 2016 році, компанія «Атомні енергетичні системи» дійсно отримала дозвіл на користування надрами, але він передбачав не видобування урану, а проведення дослідження його запасів. При цьому досліднопромислова розробка не була погоджена з органами місцевого самоврядування.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова