«Батьківщина» підтримала об’єднання протитуберкульозних диспансерів Дніпропетровщини

Фракція «Батьківщина» у Дніпропетровській обласній раді підтримала об’єднання протитуберкульозних диспансерів в одну юридичну структуру.

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

«На позачерговій сесії обласної ради саме об’єднання протитуберкульозних закладів області в одну юридичну структуру стало головним питанням, за яке ми голосували. Чотири заклади приєднали до Криворізького диспансеру для того, аби всі вони могли отримувати фінансування від Національної служби охорони здоровя України. За умовами медичної реформи, Дніпропетровська область повинна подати тільки одну протитуберкульозну структуру, з якою укладатиме договори НСЗУ», – розповіла голова фракції «Батьківщина» в обласній раді Антоніна Ульяхіна.

Приєднані до Криворізького диспансеру КП «Дніпропетровське обласне клінічне лікувально-профілактичне об’єднання», Фтизіатрія «ДОС», КП «Кам’янський протитуберкульозний диспансер ДОС», КП «Обласний дитячий спеціалізований центр ДОС», КП «Дитячий фтізіопульмологічний медичний центр ДОС» залишаться на своїх місцях, працюватимуть і надаватимуть допомогу хворим. Для пацієнтів та лікарів нічого не зміниться.

«Це лише юридичне об‘єднання, а існуючі заклади продовжать функціонувати як філії або окремі відділення по суті однієї лікарні. Це зроблено, аби хворі на туберкульоз не залишилися без медичної допомоги. Екстрена необхідність в об’єднанні закладів полягала в тому, що згідно Державній стратегії розвитку системи протитуберкульозної медичної допомоги кожен регіон має створити єдиний протитуберкульозний заклад, що має статус регіонального фтизіопульмонологічного медичного центру», – наголошують у фракції «Батьківщина» Дніпропетровської обласної ради.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова