«Батьківщина» опікується проблемою води в Лисичанську

Під час робочого візиту на Луганщину народний депутат від «Батьківщини» Олексій Рябчин зустрівся з депутатом Лисичанської міськради, радником голови Луганської ОДА Віталієм Шведовим.

Як повідомляє прес-служба Луганської обласної парторганізації, на зустрічі обговорили гучну ситуацію, яка трапилася недавно в Лисичанську, коли близько 30 тисяч жителів міста залишилися без води.

DSC_0373

Віталій Шведов – один з небагатьох, хто не боїться відкрито критикувати керівника Луганської області. Саме цим він заслуговує довіру людей.

«Два тижні більшість мешканців міста сиділи без води. У цей час «губернатор» Юрій Гарбуз нагородив Лисичанського міського голову Сергія Шиліна грамотою за гарну роботу. Виділених містом і областю грошей не вистачить на погашення боргу водоканалу за електроенергію. Але і цих грошей, наскільки мені відомо, наразі немає. Заступник голови ОДА Юрій Клименко приїхав до нас на сесію, пообіцяв гроші, щоб заспокоїти депутатів і присутніх мешканців міста, але це проблему не вирішує. Тобто вже в липні місто знову можуть відключити», – сказав Віталій Шведов.

Олексій Рябчин підтримав думку про те, що такі ситуації не повинні минати без наслідків. «Батьківщинівець» пообіцяв уважно вивчити питання й закликав тримати його в курсі розвитку ситуації в Лисичанську.

Нагадаємо, що у відповідь на відключення лисичанців від водопостачання і систематичну неувагу до інших проблем міста Лисичанська міська парторганізація ВО «Батьківщина» ініціювала збір підписів за відставку міського голови Сергія Шиліна. З такою ж ініціативою виступили 12 депутатів Лисичанської міськради, враховуючи Віталія Шведова.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова