«Батьківщина» Одещини розпочинає підготовку до референдуму

Днями на прес-конференції, що відбулася в Одесі, представники «Батьківщини» розповіли про наміри ініціювати проведення референдуму за народною ініціативою.

Як повідомили у пресслужбі Одеської обласної «Батьківщини», заступник голови обласного партосередку Сергій Веселов розповів, що вся команда партії, депутати громад та аграрії працюють над створенням ініціативної групи для збору підписів українців  та проведення референдуму з питання заборони розпродажу української землі.

«Це питання національного значення, наша земля є стратегічним ресурсом, від якого залежить продовольча безпека та економіка країни. За останні роки влада діє проти інтересів країни, розпродаючи стратегічні підприємства. Останнє, що у нас залишилось – це сільськогосподарська земля і розпоряджатись нею має право лише народ України», – розповів Сергій Веселов.

У свою чергу, депутат Одеської обласної ради Олександр Барський додав, що за опитуваннями багатьох соціологічних груп, більше 70 % українців виступають категорично проти запровадження ринку сільськогосподарської землі і лише 19 % громадян України його підтримують.

«Після відкриття ринку наша земля може опинитися в руках іноземних латифундистів та корпорацій. Обласна рада та місцеві ради Одещини неодноразово звертались до керівництва держави з вимогою недопущення продажу сільськогосподарської землі, але на жаль, нас не почули», – зазначив Олександр Барський.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова