«Батьківщина» Одещини привезла допомогу в Херсон

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко та команда Одещини у складі голови партосередку Олега Радковського, керівника Березівської районної «Батьківщини» Володимира Сорохманюка та голови молодіжки області Сергія Шутова привезли для херсонців гуманітарну допомогу: продукти харчування та питну воду.

 

«Привезли у Херсон найпотрібніше – чисту питну воду, їжу та човни… Звісно, масштаби заподіяного зла вражають. Але значно більше мене вражають українці! І місцеві мешканці, які вже пережили сто лихоліть, але не втратили людяності й співчуття. І вся Україна, яка миттю кинулася на допомогу! Такий народ перемогти неможливо. Таку країну не здолати. Дамби руйнуються. Люди стоять. А катів-окупантів ми знищимо і звільнимо нашу Батьківщину від нечисті навіки!» – розповіла Юлія Тимошенко.

У свою чергу Олег Радковський зазначив, що сьогодні дуже важливо підтримати жителів Херсонщини, яких спіткала трагедія світового масштабу.

«Іде другий рік війни, ворог продовжує свої злочини. Але наш народ показав свою незламність та єдність, а наші герої ЗСУ – свою силу та мужність. Сьогодні вчергове привезли допомогу до Херсону, де живуть неймовірно сильні люди. Окремо дякую членам нашої команди Ігорю Якименко та Анатолію Коломійцю за допомогу з продуктовими наборами для херсонців. Працюємо заради Перемоги!», – додав Олег Радковський.

Нагадаємо, що гуманітарна робота команди «Батьківщини» Одеської області ведеться з перших днів війни. Для ефективності надання допомоги переселенцям, малозабезпеченим, пенсіонерам та воїнам ЗСУ було створено гуманітарний центр «Одеса ХАБ Батьківщина», який об’єднав благодійні фонди та організації депутатів та членів команди «Батьківщини» Одещини. Така синергія дозволяє ефективно співпрацювати з міжнародними партнерами та швидко доставляти допомогу в кожний куточок Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова