«Батьківщина» Одещини долучилася до міжнародного флешмобу «United Ukraine»

Партійці Одещини долучилися до міжнародного флешмобу «United Ukraine», що проходить по всьому світу четвертий рік поспіль.

Флешмоб приурочений до Дня Соборності України, а його учасником може стати кожен, хто підтримує Україну, прагне її єдності та припинення військової агресії з боку Росії.

Як повідомляє прес-служба Одеського обласного партосередку, активісти «Батьківщини молодої» разом із партійцями долучили до заходу жителів практично всіх районів та міст Одещини.

флешмоб

Голова Одеської обласної «Батьківщини» Олег Радковський наголосив, що основна мета заходу – показати світовій спільноті незламність та єдність української нації.

Нагадаємо, 22 січня 1919 року на Софіївській площі у Києві був проголошений Акт возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. У цей день також прийнято згадувати іншу подію, яка відбулася рівно на рік раніше – 22 січня 1918 року – ухвалення Українською Центральною Радою IV Універсалу, яким проголошувалася повна незалежність Української Народної Республіки.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова