«Батьківщина» Нікополя підтримала підприємців

Нікопольська міська організація ВО «Батьківщина» виступила з відкритим зверненням до міського голови та депутатів міської ради на захист підприємців.

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

«Батьківщинівці» наполягають на  негайному зверненні міських депутатів до Президента України, Прем’єр – міністра та Верховної Ради з вимогою про захист спрощеної системи оподаткування, захист можливості підприємцям зберегти свій бізнес і робочі місця для мільйонів українців.

«Бюджет міста значною мірою формують підприємці, які створюють робочі місця та наповнюють кишені чиновників дзвінкою монетою у вигляді заробітної плати. Ключове слово – заробітної, адже вони повинні заробити ці кошти, створюючи сприятливі умови для розвитку підприємництва. І що підприємці мають за утримання чиновників? Замість створення сприятливих умов один головний біль», – зазначають у нікопольській «Батьківщині».

Нещодавно група нікопольських підприємців брала участь у мирних мітингах у Києві на захист спрощеної системи оподаткування. Вже протягом чотирьох сесій це питання не виноситься на розгляд Нікопольської міської ради, чого не скажеш про інші міста. Це й спонукало «батьківщинівців» до активізації своїх дій.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова