«Батьківщина» на Львівщині вимагає зупинити ліквідацію освітніх та медичних закладів

Фракція політичної партії ВО «Батьківщина» у Львівській обласній раді вимагає від влади зупинити ліквідаційні процеси освітніх і медичних закладів на Львівщині.

Як інформує пресслужба Львівського обласного партосередку, «батьківщинівці» ініціюють звернення до Кабінету Міністрів України щодо збільшення субвенцій для громад, які фінансово неспроможні самостійно утримувати освітні та медичні заклади на своїй території.

Голова фракції ВО «Батьківщина» у Львівській обласній раді Назарій Сумало зазначив, що аналіз перших місяців роботи місцевих рад усіх рівнів засвідчив, що в процесі децентралізації під час розширення можливостей та повноважень органів місцевого самоврядування нерідко приймаються рішення всупереч інтересам громад.

«Під приводом об’єднання, оптимізації, економії бюджетних коштів не завжди обґрунтовано закриваються або перепрофільовуються різноманітні освітні заклади, згортається мережа медичних установ, ліквідовуються дитячі інтернати та санаторно-лікувальні заклади», – розповів Назарій Сумало.

За його словами, не до кінця продумана реформа децентралізації призвела до того, що в деяких громадах недостатньо фінансового ресурсу для належного утримання соціальної інфраструктури, зокрема навчальних та медичних закладів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова