«Батьківщина» Львова: Влада повинна впроваджувати ідею доступного міста

Міська влада Львова повинна активно розробляти та впроваджувати ідею доступного міста, яке має бути зручним, зрозумілим і привітним до своїх мешканців.

Як інформує прес-служба обласного партосередку, про це написала у своєму блозі виконувач обов’язків голови «Батьківщини» Львова Наталія Лаврецька-Тимчій.

За словами «батьківщинівки», Львів не можна вважати містом, доступним для маломобільних мешканців.

«Інфраструктура та загальна культура суспільства є скоріше агресивним викликом для людей з інвалідністю. Не пристосований громадський транспорт, відсутність пандусів, неможливість отримати якісне обслуговування у крамницях, кав’ярнях і навіть аптеках та лікарнях є щоденними труднощами, з якими стикаються люди з інвалідністю у нашому місті», – переконана очільниця міських «батьківщинівців».

Вона зазначила, що хоча Львів гарне й сучасне місто, але доводиться констатувати, що нині громадський простір міста не адаптований до потреб різних суспільних категорій.

«Завдання кожного з нас, а влади передусім, – допомогти цим людям більше не бути «особливою категорією», а стати повноцінною частиною суспільства. Ми сильні лише тоді, коли рівноправні. Від нашої сили залежить і наш індивідуальний успіх», – підсумувала Наталія Лаврецька-Тимчій.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова