«Батьківщина» Луганщини закликає владу виплатити зарплату шахтарям і не знищувати вугільну галузь

В.о. голови Луганського обласного партосередку Олександр Романовський закликав Уряд та Президента вжити невідкладних заходів задля вирішення критичної ситуації, що склалася на шахтах.

Як повідомляє пресслужба Луганської обласної партійної організації, нині вже кілька шахт на Луганщині практично призупинили свою роботу – знесилені і доведені до відчаю гірники відмовляються спускатися в забій, ризикувати життям, не отримуючи заробітної плати вже декілька місяців.


«Гірники не можуть далі працювати на ентузіазмі, за обіцянки, дивлячись, як через непрофесіоналізм, або корумпованість посадовців державою закуповується втридорога імпортне вугілля, зокрема і з Росії, а енергетики постійно говорять про віялові відключення через нестачу «чорного золота»!» – наголосив Олександр Романовський.

Сьогодні заборгованість перед шахтарями регіону складає біля 237 мільйонів гривень і продовжує зростати. Гірники вимагають анонсованих змін до Держбюджету-2019 щодо додаткового фінансування вугільної галузі на 1 мільярд гривень і виділення грошей на виплату заборгованості по заробітній платі.

Олександр Романовський назвав неприпустимою ситуацію, коли в бюджеті є гроші на закупівлю імпортного вугілля, а на підтримку власного видобутку – не вистачає.

«Наша країна багата своїм вугіллям, запасів не на одну сотню років, цими запасами необхідно правильно розпоряджатися! Для цього потрібно, в першу чергу, не доводити до бідності й розпачу людей, які, ризикуючи життям і здоров’ям, добувають вугілля!» – наголосив представник «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова