«Батьківщина» Луганщини закликала владу виплатити заборгованість учителям Старобільського району

У Старобільському районі на Луганщині 138 вчителів не можуть отримати аванс і заробітну плату. Педагоги 10 шкіл б’ють на сполох, бо через скасування виборів у громадах державна субвенція на виплату зарплат вчителям надійшла на рахунки ОТГ, які, по суті, ще не мають повноважень.

Один із лідерів Луганської обласної «Батьківщини» Олександр Романовський закликав владу якомога скоріше розв’язати цю штучно створену проблему.

Як повідомляє прес-служба регіонального партосередку, «батьківщинівець» розповів, що вчителів Старобільського району змушують писати на ім’я народного депутата від «Блоку Петра Порошенка» Віталія Курила звернення про сприяння у вирішенні питання із виплатою зарплат.

За наявними даними, у Сватівському районі, де теж скасували вибори в одній із громад, такої проблеми немає і працівники освіти вчасно отримали аванс.

«Чи не створена ситуація на Старобільщині штучно, щоб забезпечити додатковий піар народному депутатові від політичної сили Петра Порошенка напередодні президентських виборів? Про що думали органи влади з того моменту, як надійшла інформація, що виборів не буде? Тут, на мій погляд, ми бачимо яскравий приклад непрофесіоналізму влади і зневажливого ставлення посадовців до працівників освіти на селі», – сказав Олександр Романовський.

Представник «Батьківщини» закликав місцеву владу виплатити зарплату вчителям Старобільщини до кінця січня.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова