«Батьківщина» Луганщини: Відкриття ринку землі – великий обман влади

Керівник Луганського обласного партійного осередку Олександр Романовський прокоментував обласним ЗМІ прийняття законопроектів щодо відкриття ринку землі в Україні, назвавши їх великим обманом влади.

Про це повідомляє пресслужба Луганської обласної «Батьківщини».

«Багато людей очікують ринок землі, бо сподіваються вигідно продати свій пай. Однак, більшість із них навіть не підозрює, що у Раді проголосовано не один, а три закони про землю, а про паї там ані слова», – сказав політик.

Він зазначив, що законопроект №2178-10 відкриває іноземцям шлях до купівлі землі з першого дня. «Батьківщина» боролася і продовжує боротися, але монокоаліція «Слуги народу» зможе протягнути будь-яке рішення. Законопроект проголосований зі скандалом і порушеннями, в стилі найгірших із попередників.

«Прийнято ще два законопроекти – №2194 та №2195, які вносять зміни до майже тридцяти законів України, зокрема, скасовують поняття «особливо цінних земель» та поняття земельного паспорта. Найкращі чорноземи на торгах урівняють за якістю з пісками, або камінням – якісну землю продадуть за копійки. Покупець матиме абсолютне право зробити із землею все, що захоче – вгатити туди тонни хімії, виснажити енергетичними культурами, навіть просто зняти і продати плодючий пласт», – розповів представник «Батьківщини».

Він наголосив, що наших фермерів із самого початку поставлено в нерівні умови. По-перше, у більшості сіл немає нормального доступу до Інтернету, а саме на електронних аукціонах буде продаватися земля. По-друге, українські сільгоспвиробники матимуть переважне право викупу, лише запропонувавши найвищу ціну на аукціоні – у них немає жодних шансів конкурувати з агрохолдингами, іноземцями, спекулянтами.

«Ось так воно є насправді – без емоцій та «рожевих окулярів». Тепер зрозуміло, чому Володимир Зеленський заявив, що йде у владу лише на 5 років – навіщо йому другий термін, коли він зі своєю команду встигне продати країну ще за перший?» – обурився Олександр Романовський.

Політик повідомив, що «Батьківщина» вже оскаржила розпродаж землі у Конституційному суді. По всій Україні протестують фермери. Країна повстає проти влади, яка не звертає уваги на народ! Олександр Романовський запросив приєднуватися до команди «Батьківщини», аби разом боротися із свавіллям влади та реально впливати на життя країни.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова