«Батьківщина» Луганщини наполягає на негайній виплаті зарплат гірникам

Лідер Луганської обласної «Батьківщини» Олександр Романовський закликав Уряд та Президента вирішити проблему виплати заробітної плати шахтарям об’єднань «Лисичанськвугілля» та «Первомайськувугілля».

Як повідомляє пресслужба обласного партійного осередку, 11 жовтня гірники Луганщини пікетували Луганську облдержадміністрацію з вимогами виплати заборгованість і не знищувати державну вугледобувну галузь.


«Проблема із заборгованістю по зарплаті виникла не вчора, не сьогодні – вона тягнеться вже декілька років. Питання навіть не до губернатора, якого призначили відносно недавно, а до обласних посадовців, у першу чергу, до керівника Департаменту промисловості та транспорту Сергія Шелеста, який регулярно отримував зарплату, проте не «ворушився» для того, аби зарплату отримували люди, які щодня ризикують життям і добувають стратегічно важливе для нашої країни вугілля! У той час, як нелегальні шахти-«копанки» процвітали і процвітають», – прокоментував акцію протеста на своій Фейсбук-сторінці Олександр Романовський.

Політик закликав Президента, Кабінет Міністрів, народних депутатів з усією відповідальністю підійти до проблем вугільної галузі, до модернізації шахт, до стабілізації ситуації з виплатою зарплат і кадрових рішень щодо посад чиновників, які повинні тримати руку на пульсі та своєчасно реагувати, не доводячи до криз і страйків.

«Це і є, на мій погляд, новий підхід, коли кожен відповідальний керівник на своєму місці прописує стратегію, алгоритм здійснення даної стратегії, кінцевий результат і санкції в разі відсутності досягнення мети. Якщо даний результат збігається зі стратегією влади, то він працює далі і втілює його в життя. Якщо немає, то чиновника потрібно міняти і не витрачати на його утримання гроші платників податків», – наголосив представник «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова