«Батьківщина» ініціювала екологічний аудит Кам’янського

Кам’янська міська організація ВО «Батьківщина» підтримала ідею проведення першого системного екологічного аудиту свого рідного міста.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, ініціатором екоаудиту став кандидат на посаду міського голови Камянського від «Батьківщини», колишній голова Єлизаветівської сільської ради Петриківського району Максим Голосний.

«Батьківщинівець» відомий на Україні своїми неординарними проектами, зокрема є автором знаменитого борду «Взнала, що внук проголосував за «регіони», переписала хату на кота».

Максим Голосний, лідер партійців Камянського Олександр Плахотнік, депутат Дніпропетровської обласної ради від «Батьківщини» Олена Плахотнік разом із професійним екологічним аудитором Наталею Матухно розповіли про те, як така ініціатива втілюватиметься у життя.

Буде досліджено усі екологічні аспекти – від стану повітря до підземних вод і рекреаційних зон.

«За результатами наших досліджень будуть вироблені рекомендації з усунення всіх невідповідностей вимогам екологічної безпеки», – визначила головну мету запланованої роботи Наталя Матухно.

Максим Голосний наголосив на тому, що влада відверто бреше про стан навколишнього середовища Камянського, адже люди повсякденний сморід відчувають на собі. Недарма Камянське належить до найбільш забруднених міст України.

«За наслідками екоаудиту, який ми ініціюємо, будь-яке підприємство буде зобовязане вжити заходів щодо недопущення забруднення навколишнього середовища. Поки що у Камянському є єдині високоякісні фільтри – це легені його жителів», – зазначив Максим Голосний.

Олександр Плахотнік заявив про готовність надати технічну та матеріальну підтримку у проведенні першого в історії Камянського системного екоаудиту.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова