«Батьківщина» Дніпропетровщини заявила про активізацію дій проти підвищення тарифів

Заступники голови обласної парторганізації Олег Робкін і депутатка обласної ради Олександра Сотула провели пресконференцію, на якій озвучили план дій проти підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

 Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.
«Батьківщина» завжди виступала за те, аби з питань, які стосуються кожного українця, спершу велася публічна роз’яснювальна робота. Влада ж все робить крадькома, а потім дає задній хід повідомленням про те, що знизили ціну на газ до 5,99 гривень за кубометр. Ми дохідливо переконуємо, що насправді це не зниження, а підвищення, якщо порівняти з платіжками річної давності», – наголосив Олег Робкін.
Олександра Сотула повідомила, що фракція «Батьківщина» у Дніпропетровській обласній раді підготувала звернення до центральної влади щодо недопустимості підвищення тарифів і сподівається на підтримку депутатів від інших політичних сил.
«Ми бачимо, що український народ вже вийшов на вулиці. У виборчому окрузі, яким я опікуюся як депутат, ця ситуація набула особливої гостроти, адже пільг з оплати житлово-комунальних послуг позбавляють і мешканців 30-кілометрової зони довкола Запорізької атомної електростанції, які й так потерпають від несприятливих умов проживання», – зазначила «батьківщинівка».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова